O nas

Pracownia Artystyczna Art Merci powstała z miłości do rzeczy niebanalnych, oryginalnych i wykonanych z najwyższą starannością.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo niepowtarzalne przytulanki, ozdoby do pokojów dziecięcych, akcesoria dla dzieci oraz dodatki do domu. Wszystkie nasze produkty wykonujemy z najwyższej jakości tkanin i dodatków.Art Merci jest tworem dziecięcych marzeń. Jest spełnieniem i radością tworzenia.  Nasz świat nie zamyka się na krześle przy maszynie; poszukujemy nowości, ulepszamy i dokładamy nasze pomysły.

Z ogromną radością tworzymy prezenty i spersonalizowane pamiątki z okazji Narodzin Dziecka, Chrztu czy urodzin. Z chęcią wyhaftujemy datę i imię Maluszka, aby pamiątka stała się jeszcze bardziej oryginalna i pozostała na zawsze.

Zapraszamy także do wspólnego tworzenia! Przyjmujemy zamówienia indywidualne, zgodne z ulubioną kolorystyką czy zainteresowaniami. Jeśli nie ma w naszym sklepie produktu, którego poszukujesz – napisz do nas – spełnimy Twoje oczekiwania!

Zespół Art Merci
pracownia@artmerci.pl

 

 

.

Uprzejmie informujemy, że w dniach 21.05-3.06.2018  pracownia będzie nieczynna. Wszystkie zamówienia złożone w tym terminie będziemy realizować po powrocie w kolejności wpłat.

W miarę możliwości odpowiadamy na pytania na naszym facebook’u.

Za utrudnienia przepraszamy!

Zespół Art Merci

Powered by WordPress Popup